Informacje o grze

WAŻNY KOMUNIKAT:

Uwaga! Wkrótce, na ulicach naszych miast pojawią się Zombie. Krwiożercze monstra otoczą szkoły i biura, zablokują drogi do sklepów, będą czyhać pod domem. Każdy, kto nie zachowa należytej ostrożności, zostanie zjedzony. Zostańcie w domach, albo chwytajcie za broń!

 

Shooter w realnym świecie

Studio Igero stworzyło strzelankę, której akcja rozgrywa się w prawdziwym świecie. Wyobraź sobie, ze uruchomiasz kamerę w smartphonie... co widzisz na ekranie?  Budynki, drzewa, samochody na ulicy? Aplikacja sprawia, ze pojawiają się tam również Zombie. Walka na własnym podwórku z potworami, które wyglądają i poruszają się jak żywe, dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Krok dalej niż Pokemon Go

W Zombie Outdoor, podobnie jak w Pokemon Go, gracz musi wyjść z domu, żeby zagrać. Na zewnątrz czyhają stworzenia, które należy pokonać. Zamiast PokeBalli jest amunicja, a popularne PokeStopy zastępują tutaj AmoStopy. I na tym podobieństw się kończą. Zombie Outdoor wprowadza szereg innowacji, które na próżno szukać w amerykańskim hicie, tj:

1. Możliwa jest walka z kilkoma przeciwnikami na raz - potwory otaczają Cię i jednocześnie zadają rany.

2. Gracz ma do dyspozycji 5 rodzajów broni, które różnią się: szybkostrzelnością, pojemnością magazynka, celnością oraz siłą rażenia.

 

Fabuła

Gra jest rozbudowaną strzelanką, która polega na pokonywaniu kolejną zastępów Zombie. Na wyższych lewelach dochodzą nowi potężniejsi przeciwnicy, pojawiają się też nowe rodzaje broni. 

Na ekranie mapy, zobaczysz fragment swojej okolicy (odpowiednia mapa jest zaimplementowana w grze) i siebie pod postacią awatara. Aby poruszyć awatara, przemieść się w dowolnym kierunku. Jeśli chcesz stoczyć pojedynek, udaj się w kierunku Zombie. Obserwuj radar, aby uniknąć zasadzek. Ataki z zaskoczenia nie należą do rzadkości. Po zakończonej walce, idź do AmoStopu po amunicję i apteczki.

 

 

 

 

 

 

 

Do korzystania z gry potrzebne jest połączenie z Internetem , GPS i żyroskop.

Premiera Zombie Outdoor: 7 grudnia 2016

Gra jest dostępna na platformach: App Store i Google Play

 

 

 

 

 

 

 

No Comments

zombie_Outdoor_14-kopia.jpg